Назад в магазина MXHSLWL009201

Великденска салфетка за ДЕКУПАЖ - Традиционна Великденска кошница - 1брой

€0,29
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Великденска салфетка за ДЕКУПАЖ - Традиционна Великденска кошница - 1 брой

Декупажът е изключително стара техника за украсяване на предмети с помощта на различни материали. Тази техника са използвали още нашите предци. Украсявали са предметите от всекидневието, например подаръци, куфари, мебели и дрехи. В днешни време за декупаж се използват салфетки и специални хартии. Ето защо сме избрали да добавим декупаж в нашите предложения. Предлагаме Ви салфетки, с които ще пожелаете да украсите цялата къща. Приказни мотиви ще украсят всеки интрериор.

Размери: 1 x 33 x 33 см

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани