Вазелин Pebeo Gedeo 75 ml

€5,16
€68,80 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Течниот вазелин Gedeo oт марката Pebeo е специялен продукт, който се използва за покриване на силиконови форми преди леене на смолни продукти. При леене той служи за опростяване на отделянето на продукта от шаблона. Освен това предпазва продукта от повреди и осигурява по-голяма трайност. Подходящ е и за защита на деликатните повърхности, като кожа или коса, по време на процеса на оформяне на тялото и лицето.


характеристики на продуктите


  • вазелин Pebeo Gedeo за премазване на силиконски форми
  • просто отделяне на продукта от формата
  • защитава продукта, формата и увеличава трайността
  • подходящ за леене на смола
  • обем: 75 мл

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 5 hodnotení

Отличен продукт. Използвам го за изграждане на гипсови къщи с форми linka.

Feefo Overená recenzia

Този гипс е отличен при използване със системата за формоване linka.

Feefo Overená recenzia

Добър продукт. Току-що се запознах с него и работи добре.

Feefo Overená recenzia

Идеално за укрепване на крехки предмети, като например фосили на терен.

Michal D. Overená recenzia

Прави точно това, което обещава. Направих формован блок за отделението в колата — сложих в отделението домакинско фолио и излях сместа. Получи се точно така, както исках, с равна повърхност.

Feefo Overená recenzia

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани