Трансферен спрей Ghiant 400 ml

€7,60
€19,00 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Траансфер спрей GhiantБъдете креативни и давайте на своите произведения уникалност. С помощта на трансфер спрея на марката Ghijant прехвърлете снимката или изображението на хартия или платно и това много бързо. Трансфера може да се прилага на големи повърхности, като например хартия, платно, дървени предмети, тъкани, керамика или друга повърхност. Спрея може да трансферира всякакви размери на оригиналното изображение, което дава максимална гъвкавост при работа с този продукт. Количина: 400 mlИзползване: Отпечатъка на изображението поставете на повърхността на хартията Нанесете спрей на задната страна на хартията (или някоя друга желана площ), на която искате да прехвърлите своята фотография. Трансферния спрей оставете поне 5 минути да изсъхне След изсъхване на спрея, хартията Поставете стабилно я с тиксо на повърхността, върху която искате да пренесите изображението. Затова изобразявай снимката с молив като би създал идентичен отпечатък за прехвърляне на същата. Проверете дали ръцете си имат излишък графит спрей Ако графита се прехвърли и на основата, просто избършете с гума.
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани