Структурна паста Solo Goya Едър пясък 250 мл

Наличен
€12,00
€48,00 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Структурна паста Solo Goya -Едър пясък“ 250 мл

Подходяща за големи площи.След изсъхване придобива бяла матова повърхност.   Има добра покривност. Може да се смесва с акрилни бои. Използването му е лесно за начинаещи, студенти или професионалисти.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 5 hodnotení

Мъжът ми дойде с гениалната идея да боядиса с тях гаражните врати. Трябва да кажа, че резултатът е супер.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Продуктът е безупречен. Боята покрива отлично. А тази цена — сравнявах и не намерих нищо по-добро.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Като любител художник съм много доволен от боите, затова си поръчах още.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Много съм доволна от боите и със сигурност ще ги купя отново.

Overeny zakaznik Overená recenzia

За моите нужди е супер, засега имам черна и бяла за основен слой за смесване с pouring.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,48 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 21,92 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани