Назад в магазина GHI15950

Спрей за ефект "черна дъска" Hobby 150 мл - синьо

Наличен
€6,45
€43,00 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Спрей за ефект -черна дъска- Hobby 150 мл - син

Марката Ghiant aerosols заема значимо място в света на художествените потребности. Техните продукти се продават в повече от 45 държави по целия свят. Продуктите са с високо качество и за безопасни за околната среда, благодарение на тези си особенности много творци ги предпочитат и използват с радост.

Спреят за ефект -черна дъска- на тази марка е направен за да може на различни предмети да се направи повърхност, на която да може да се пише с тебешир. За постигане на по-добър ефект се препоръчва да се нанесат 2 слоя върху подготвената повърхност.

Параметри:

  • Обем: 150 мл
  • Цвят: Син
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани