Разтвор за express transfer PENTART - 20 мл

Наличен
€3,50
€175,00 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Разтворът е предвиден за прехвърляне на снимки (черно-бели или цветни принтирани на лазерен принтер) за гладка повърхност на естествено или оцветено дърво, хартия, декоративна гума, текстил или подобно. Количество: 20 мл.

Употреба: Принтираната снимка добре прикрепете с тиксо към повърхността, на която искате да пренесете, с лице обърнато на долу. С клечка нанесете разтвор на гърба на снимката като внимавате да не намокрите хартията повече. След това с дървена шпатула внимателно притискайте и гладете намокрената хартия, така че всяка част от снимката добре да се пренесе. Отлепете хартията и лесно фиксирайте снимката за допълнителна издръжливост. Творбите върху тъкани фиксирайте чрез гладене върху хартия за печене.

ХАРАКТЕРИСТИКА НА ПРОДУКТА

  • Ако те интересува от този продукт и искаш да разбереш повече - свържи се със сервиза за потребители. С радост ще ви помогнем!

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани