Прозрачен лак 30 мл сатенен

Наличен
€4,45
€148,33 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Прозрачен лак 30мл сатенен

Лак на алкохолна основа за различни повърхности. Можете да го използвате и за FIMO и Cernit маси. Прозрачен е когато изсъхне и не е водоустойчив. Нанесете го с четка, директно от бутилката на тънък слой, НА НАПЪЛНО СУХА ПОВЪРХНОСТ. Оставете го да изсъхне минимум 3 часа, а след това нанесете втори слой. За да получите -порцеланен- вид, нанесете три слоя лак.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани