Назад в магазина NVP1141965

Подаръчен комплект маслени бои Master Class / комплект от 15 части

Наличен
€56,49
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Подаръчен комплект маслени бои Master Class / комплект от 15 части

Професионални маслени бои "Санкт Петербург", чиято цветова палитра е съставена от традиционни цветови основи на базата на естествени земни, кадмиеви, кобалтови и железни оксидни пигменти от арменските планини. Фино разпръснатите, пастообразни художествени бои от категорията Master Class са високо ценени заради чистотата на цветовете, високата светлоустойчивост и отличната смесимост.

Опаковка:

  • опаковани в картонена кутия
  • комплектът включва: 12 x 18 ml тубичка с маслена боя Master Class 1 x ленено масло 120 ml, 2 x четка (1 x четка № 2, 1 x четка № 3)

Фотогалерия

<img src=""https://www.maliarskeplatno.sk/fotky6652/fotos/_vyr_3193Darcekovy-set-olejovych-farieb-master-class-15-dielny.png"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"">
<img src=""https://www.maliarskeplatno.sk/fotky6652/fotos/oil-colors-master-class-1.png"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"">
<img src=""https://www.maliarskeplatno.sk/fotky6652/fotos/oil-colors-master-class-22.png"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"">
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,48 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 21,92 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани