Паста за шаблон металик Stencil Paste Pentart 50ml

Наличен

Избор
€3,49
€69,80 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Паста за шаблони металик - 50ml

Този продукт е направен специално за работа с шаблони и създава металик ефект. Тя е мека паста на водна основа, с кремообразна структура, която лесно се маже. Може да се използва за тънки или дебели шаблони. Формата няма да има остри ръбове, след като премахнете шаблона. Можете да я използвате като фон (напр. За scrapbooking) или може от нея да направите интересено украшение. Преди употреба разбъркайте пастата.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 5 hodnotení

Това ще бъде първата ми употреба, но с Pentart никога нищо не се е обърквало.

Leah Ramsey Overená recenzia

Имах нужда от нещо за работа с дантелени форми и това беше точно това.

Sign in with Apple user Overená recenzia

Нанася се отлично, разнася се добре и съхне бързо.

loricook17 Overená recenzia

С Pentart няма да сгрешите. Просто е най-доброто.

Lorraine Hamel Overená recenzia

Обожавам продуктите на Pentart! Отлично качество, винаги купувам няколко неща наведнъж.

Analiese Lewis Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани