Металик спрей траен 150 ml

Наличен

Избор
€11,21
€74,73 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
  • Ефективен металически изглед на всички немрсни повърхности
  • Водоустойчив
  • Използва се директно от тубата
  • Може да се нанася с кърпа или четка
  • реди да нанесете с четка е необходимо да се разрежда с терпентин

С помощта на Lukas металик боите или спрейове можете да добавите привлекателност на повърхностите. Предназначен е за златни, сребърни или немрсни повърхности като хартия, картон, метал, дърво, стъкло, керамика, бетон или камък.

С Lukas спрея можете да създадете интересни металик ефекти. Боята може да нанасяте с помощта на кърпа или спондж. Металик боите могат да служат за прикриване на недостиг на боя на дървени рамки.

Lukas боите бързо се изсушават и добре покриват.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани