Медиум за сгъстяване Amsterdam 040 - 250 ml

€16,28
€65,12 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Медиум за сгъстяване Amsterdam 040Медиум за сгъстяване е продукт на марката Royal Talens. Се използва за увеличаване на вискозитета и подобряване на ефекта от четката през рисуването с акрилни бои..Състав на медиума: акрилен сгъстител във водаХарактеристики: сгъститела добавете във вода в малки количества старателно разбъркайте с художествен нож намалява блясъка на цветовете използвайте само в комбинация с акрилни бои, не използвайте за лепене на материали нанесете при температура над 10 ° C медията не трябва да за замръзва

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Добра цена и бърза доставка. Качество на добра цена.

MAC Overená recenzia

Добра цена и бърза доставка, просто всичко е ок. Качество на добра цена.

MAC Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани