Матов гел медиум 020 Amsterdam Heavy - 500 мл

Наличен
€26,63
€53,26 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Матов гел-медиум 020 Amsterdam Heavy - 500 мл

Медиум за рисуване с акрилни бои на марката Royal Talens, производител на висококачествени художествени продукти. Този медиум под формата на гел служи за повишаване вискозитета и прозрачността на боите, с което се намалява техния блясък.

Характеристики:

  • Състав: дисперзия от акрилни смоли + сгъстители
  • Външен вид: продуктът е с млечно бял цвят, а след изсъхване става безцветен, прозрачен
  • Употреба: значително улеснява четките при боядисване
  • Подходящ е дори и за залепяне на различни други материали
  • Използвайте го само при температура над 10 °C, пазете от замръзване!
  • Обем: 500 мл
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани