Маслена боя за ефект на патина Decola 50 ml


Избор
€4,39
€87,80 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Руската марка Nevskaya Palitra Ви представя нов продукт - маслена боя за ефекта на патина Decola! Технологията на патиниране е прилагането на боя за патиниране с полусуха четка при което обектът получава vintage изглед. Боите са опаковани в твърди пластмасови бутилки с обем 50ml. Боите са базирани на масло и не могат да се разреждат с вода.Те са ясни, пигментирани и дълго устойчиви на светлина. Те са особено подходящи за дизайнери, художници и студенти в художествените училища. Те са подходящи за различни повърхности като дърво, рамки, мебели, гипс (фигури). Приложението е просто с помощта на четка с твърди влакна. За почистване на четките можете да използвате специални разтворители или white spirit. Боята бързо изсъхва и след изсушаване може да се фиксира с подходящ лак (лакът се избира по отношение на повърхността която е патинира).

Нашият съвет:

Потопете четката в боята и отстранете излишната боя от нея с обикновена хартия, за да създадете ефект на полу-суха четка. TСамо тогава нанесете боя върху повърхността.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани