Маркери за текстил DARWI TEX glitter 6 мл

Наличен

Избор
€4,79
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Специални маркери за рисуване и декорация върху текстил от естествени или изкустени влакна (смес до 20 %).

Когато боята изсъхне, е необходимо да се изглади от опаковата страна или през хартия за печене. Силата на ютията настройте спрямо вида текстил.

След това, боите могат да се перат и до 60°C както и да ги гладите.

Характеристики:

  • 29 нюанса от които 15 са блестящи,
  • подходящи за светли тъкани,
  • преди чертане изперете дрехата,
  • за тъмни тъкани препоръчваме предварително да оцветите със светъл нюанс боя за текстил,
  • Поддържайте топлината по време на фиксирането, в зависимост от вида на материала. Гладете от обратната страна или през хартия за печене,
  • След фиксиране чертежа е устойчив на пране до 60°C,
  • При пране препоръчваме тъканта да е обърната на вътрешната страна.
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани