Ловец на сънища - модел 2

€4,39
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Имате чувство че нещо липсва във Вашата спалня? Опитайте с ловец на сънища. Традиционен предмет на северноамериканските индиански народи, които са го използвали като талисман закачен над леглото, който хваща лошите сънища в своите мреци, така че на онзи който спи отдолу му остават само хубавите сънища. Повърхността не е лакирана и върху нея може да се работи, на пример, с акрилни бои, лазури, восъчни пастели, патини и с много други. Подходящ е за различни техники, каквито са декупажа, scrapbooking, изрисуването, сито печата, лазерното декориране и подобни.

Ловец на сънища - модел 2

  • Ловецът на сънища е направен от шперплат
  • Повърхността не е лакирана
  • Комплектът съдържа: кръг (диаметър 20 см) и 5 пера ( 2 х 9 см, 2 х 11,5 см и 1 х 15 см)
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани