Кръг за моделиране

Наличен

Избор
€59,90
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Кръговото моделиране е удобен инструмент за направата на керамични и глинени изделия или други модели за моделиране. Това ще ви спести излишно, заобикаляйки продукта, който лесно можете да персонализирате по ваш вкус. Въртящият се кръг ще ви помогне да приложите цвят и да украсите елемента. Горната повърхност се нарязва за по-добро поставяне на глина. Тъй като е подходящ за училища и различни изследвания, той е подходящ и за професионални студия. Керамичният пръстен е изработен от висококачествена устойчива на натоварване сплав. Съдържа топка в лагера, благодарение на която горният кръг се върти равномерно. Основата е снабдена с гумена основа за по-голяма стабилност. Предлагаме кръг в две измерения - 18 см и 30 см.

характеристики на продуктите

  • Кръг за моделиране
  • За боядисване, декориране и оформяне на глина
  • Изработена от твърда и устойчива сплав
  • Две измерения на кръга: 18 см и 30 см
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани