Краен лак спрей 150 мл GHIANT - мат

€5,29
€35,27 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Краен акрилен лак спрей 150 мл GHIANT - МатЛесен за използване, с резултатите само след няколко минути. Предпазва боядисаната повърхност така, че да не пожълтява или да се обезцвети, няма мирис, прозрачен слоиНанесясе в два тънки слоя.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

GHIANT H2O краен лак спрей Мат - 400 мл

GHIANT H2O краен лак спрей Мат - 400 мл


10,31 € Единична цена 25,78 €/л
GHIANT
Пистолет за пръскане Ghiant SPRAYGUN Pro

Пистолет за пръскане Ghiant SPRAYGUN Pro


7,60 €
GHIANT
Акрилна боя спрей HOBBY - 150 мл

Акрилна боя спрей HOBBY - 150 мл


5,16 € Единична цена 34,40 €/л
GHIANT
Краен лак на спрей за фотографии Ghiant 400 ml

Краен лак на спрей за фотографии Ghiant 400 ml


10,29 € Единична цена 25,73 €/л
GHIANT
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Перманентно лепило спрей GHIANT 400 мл

Перманентно лепило спрей GHIANT 400 мл


10,59 € Единична цена 26,48 €/л
GHIANT

Последно разглеждани