Назад в магазина KHN016551000000

Грунд за подготовка за рисуване с маслени бои - 500g

€17,35
€34,70 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Грунд за подготовка за рисуване с маслени бои, 500g

Грунд за грундиране 500 g е продукт на марката Koh-i-noor, производител на качествени помощни средства за училищни, художествени или  канцелариски нужди . Грундот се  използва за подготовка на основата за рисуване, на пр. платно. Грундот се прави с помощта на плоска четка а броя на слоевете се определя според дебелината и грапавостта на повърхността. Препоръчваме грундот да се нанася хоризонтално или вертикално в една посока. Продуктът съдържа терпентиново масло.

Опаковката съдържа: 500 g Грунд за подготовка за рисуване с маслени бои

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани