Гел за маскиране Pentart 30 мл

Наличен
€3,40
€113,33 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Гелът за маскиране Pentart е средство, което създава гумен слой на повърхността когато изсъхне. Ако искате да оставите неоцветна конкретна част от повърхността, която работите, нанесете това средство, изчакайте да изсъхне, а след това спокойно оцветявайте и върху него. Маскиращият гел можете да използвате върху какъвто и да е тип основа преди да нанесете боя и други средства. Когато сте нанесли боята просто отлепете гела и така ще откриете местата, които са останали неоцветени. По този начин ще постигнете интересен ефект. Употребата е лесна благодарение на апликатора Fineline. Идеален е за техники, е които се използват шаблони.

характеристика на продукта

  • Гел за маскиране на част от повърхността с апликатор
  • Лесна употреба и интересен ефект
  • Може да се употребява с всички типове повърхности
  • Обем 30 мл
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани