Порцеланов маркер KREUL

Наличен

Избор
€4,67
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Маркерът за стъкло и порцелан на немската марка KREUL е на водна основа и е особено подходящ за рисуване на фини детайли върху повърхности като порцелан, керамика, стъкло, метал, огледала и други глазирани материали. Маркерът се предлага с три вида накрайници - фин, среден и калиграфски, което ви позволява да регулирате техниката си на рисуване според нуждите. Преди всяка употреба разклащайте добре писалката със затворена капачка в продължение на 1 до 2 минути. Чрез леко натискане на върха върху хартията цветът се изпомпва в перото. След това можете да започнете да създавате произведения на изкуството върху чаши, вази, купи, чинии и др. След като ги декорирате, поставете предметите в студена фурна, настройте температурата на 160 °C и печете в продължение на 90 минути. Оставете ги да се охладят във фурната.

Параметри на продукта:

  • Маркер за стъкло и порцелан KREUL
  • Непрозрачни, устойчиви на светлина цветове
  • Стабилен връх за детайлно рисуване
  • Налични размери на перото:
  • Fine: ширина на линията 1 - 2 мм
  • Medium: ширина на линията 2 - 4 mm
  • Calligraphy: ширина на линията 1 - 4 мм
  • Да не се използва върху повърхности, които влизат в контакт с храни или напитки
  • Декорираните повърхности могат да се мият в съдомиялна машина
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Смесете зеления си цвят

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Смесете зеления си цвят


11,20 € Единична цена 37,33 €/л
ARTMiE
Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Greek Holiday

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Greek Holiday


Цена след отстъпка  11,79 € Редовна цена  14,83 € Единична цена 39,30 €/л
ARTMiE
Начален комплект за художници - комплект акрил, четки и платно

Начален комплект за художници - комплект акрил, четки и платно


36,90 €
ARTMiE
Комплект акрилни бои Solo Goya 2x100 мл - дуо с цвят на кожата

Комплект акрилни бои Solo Goya 2x100 мл - дуо с цвят на кожата


7,30 € Единична цена 36,50 €/л
ARTMiE
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,48 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 21,92 €/л
KREUL
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL

Последно разглеждани