Декоративен филц 20 х 30 см /10 броя

€9,10
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Въображението не познава граници! Осмелете се и създавайте своите художествени творби. Всяка декорация от филц може да бъде уникален ръчно изработен продукт. Декоративният филц в интензивни цветове е продукт на реномираната марка FOLIA, производител на художествени и творчески материали за малки и големи творци. Блестящо допълнение или основен материал за оригинални декорации. Изключително лесно се лепи или зашива. Опаковката съдържа 10 броя в различни цветове. Предвиден е за различни видове хобита - украсяване, скрапбукинг, декупаж, кардмейкинг или шиене. Може да бъде блестящо допълнение към декоративни предмети, подаръци, картички, албуми, корици на книга, покани и подобни.

Декоративен филц 20 х 30 см /10 броя

  • декоративен филц Folia от акрилни нетъкани влакна
  • размери: 20 x 30 см
  • грамаж: 150 гр/м2
  • дебелина: 1,5 мм
  • не е вреден за здравето
  • опаковката съдържа 10 броя в различни цветове (жълт, оранжев, червен, лилав, син, зелен, кафяв, бял, сив, черен)
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart
Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g

Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g


2,54 € Единична цена 45,36 €/кг
Cernit

Последно разглеждани