Дървена кутия книга 21x27.5x7 cm

€11,17
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Дървената кутия с форма на книга е чудесен творчески компонент за всички творци. Има много продукти за творчество. Дървото е един от най-търсените и любими материали. Можем да го рисуваме с бои, да го залепим със салфетки или креативна хартия или други малки материали (като перли, мъниста, лъски и др.). Направете красиви декорации. Дървената кутия с формата на ръчно рисувана книга ще служи като практическа украса за съхранение на ценности. Можете също да я използвате като подарък за специални събития, рождени дни, сватба на близък приятел.



ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТА


  • дървена кутия във форма на книга за творчество
  • изработена от шперплат
  • не е лакирана
  • без затваряне
  • много точно изработена
  • външни размери: 21 x 27,5 x 7 cm
  • вътрешни размери: 17 x 24 x 6.5 cm
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани