Chalk бои за стъкло и порцелан Kreul 20 мл

Наличен

Избор
€3,40
€170,00 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Декоративните Chalk бои Kreul за стъкло и порцелан оживяват Вашите спомени и са вдъхновение за съвършенство. Добавете нова част в историята на Chalk боите. Подходящи са за оцветяване на стъкла, порцелан, керамика или метал. Chalk боите са направени от природни материали. Най-често се използват за украсяване на предмети във Винтидж стил или Shabby-chic ефекти. Когато изсъхнат стават кремообразни и меки на допир. След съхнене от 4 часа, печете ги на температура от 160 °C във фурна за 90 минути. Нежните нюанси на Chalk боите дават приятна атмосфера, грациозност и елегантност във Вашия дом!

Chalk бои за стъкло и порцелан Kreul 20 мл

  • кремообразна боя с мека структура
  • на водна основа
  • бързо изсъхване
  • след изсъхване, тези бои са водоустойчиви и устойчиви на слънчеви лъчи
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 1 hodnotení

Странен цвят, но добър.

beno Overená recenzia

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани