Назад в магазина PNT26137

Боя за стъкло с ефект черна дъска Pentart 100 мл

€2,99
€29,90 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

За Вас имаме нещо специално! Боя с ефект черна дъска която може да се нанася върху стъкло. Лесно нанесете боята и изчакайте да изсъхне, а след това върху нея можете да пишете с тебешир и да избърсвате с влажна кърпа. Препоръчване ви тази боя с ефект черна дъска да нанасяте с помощта на класическа четка или четка-гъба за рисуване най-малко в два слоя, така че да осигурите съвършена покривност. Между нанасянията на всеки два слоя, оставете предишния да изсъхне най-малко 1 час. След вторият слой боя ще бъде необходимо около 24 часа за да бъде напълно суха. Ако искате да намазаният предмет да е водоустойчив и да може да се мие, тогава просто го оставете да се изпече във фурна на температура от 160° C за 10 минути, или в микровълнова на 700 Watt също за 10 минути.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТА:

  • боя с ефект черна дъска за стъклени повърхности
  • нанася се с класическа четка или четка-гъба за рисуване
  • черна боя с ефект черна дъска
  • Количество: 100 мл

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани