Боя за коприна JAVANA 50 ml

Наличен

Избор
€4,40
€88,00 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Боите за коприна JAVANA са специални hobby бои, които са подходящи не само за рисуване върху коприна, но и за украса на други текстилни тъкани. Това са живописни цветове в течно състояние с висока концентрация на пигменти. Цветовата палитра съдържа и 6 блестящи нюанса с флуоресцентни пигменти. Те проникват дълбоко в влакната на тъканта. Изработени са на водна основа, лесно се смесват с вода. Те са предназначени за коприна, но също така и за светли тъкани от памук, лен, вискоза или смесени тъкани с максимално съдържание на синтетични влакна до 20%.


Благодарение на консистенцията и структурата, те са идеални за художествени техники, използващи контури, акварелни бои, методи за пръскане с аерограф или спрей. Боите могат да се смесват и да създавате свои собствени нюанси. Освен че могат да се смесват помежду си, можете да ги смесвате с класическите текстилни цветове. Hobby боите могат лесно да бъдат фиксирани с гладене и са устойчиви на измиване.


НАШИЯ СЪВЕТ


Изперете коприната или текстилната тъкан преди рисуване. Разклатете бутилката преди употреба. След рисуване и след изсушаване,фиксирайте тъканта (използвайте хартия за печене или от обратната страна на материала). Инсталирайте програма на ютията за памук . Гладете 3 минути. След гладенето, цвета ще получи яркостта си и ще бъде водоустойчива при миене.



ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТА


  • бои за коприна JAVANA за рисуване на коприна и текстилни материали
  • силно пигментирана, живописна, течна
  • на водена основа
  • цветната палитра съдържа 71 нюанса
  • 59 класически цвята
  • 6 флуоресцентни неонови цвята
  • 6 пастелни цвята
  • разфасовка: 50 ml
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани