Назад в магазина RTL9022024M

Акварелни бои Art Creation - комплект 24 x 12 мл

€23,32
€80,97 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Опитайте новият комплект акварелни бои art creation и позволете да бъдете вдъхновени от собствените си мечти, за които няма граници. Тя ще отговаря не само на начинаещи, но и на опитни художници. Висококачествените акварелни бои са прозрачни и се разреждат с вода. Колкото повече ги разреждате с вода, цветовете ще бъдат по-светли. Отлично се смесват и лесно се нанасят върху хартия, подходящи са за работа върху акварелна хартия и подобни дебели хартии. Високата концентрация на фино смлени пигменти гарантира уникални акварели с отлична трайност на цветовете. Препоръчва се да използвате четки с меки изкуствени косми, за да рисувате с тези бои. Боите са опаковани в пластмасова кутия.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТА

  • на водна основа, разреждат се с вода
  • качествени и високо пигментни нюанси
  • икономична опаковка
  • упътване за употреба на акварелни бои
  • комплектът съдържа 24 цвята в туби от 12 мл
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани