Акрилни бои TALENS ArtCreation Combi сет - 12x12 ml

€40,13
€278,68 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплект акрилни бои ArtCreation

Изразете я вашата художествената страна и прехвърлете идеите си на платно. В този практичен комплект от марката TALENS можете да намерите целия прибор за рисуване с който помощ ще създадете вашето произведение на изкуството.

Комплектът съдържа тези продукти:

  • акрилни бои (12 x 12 ml), в нюанси 105, 275, 270, 396, 369, 504, 572, 619, 227, 411, 409, 701
  • хартиена палитра (24x18 cm)
  • четки със синтетични влакна (8 I 14)
  • платно од 100 % памук (24x30 cm)
  • статив за рисуване настолни

Този комплект ще зарадва всяка художествена душа и подходящ е за подарък, който ще зарадва и малки и големи художници.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани