Акрилен грунд AMSTERDAM 1000 мл

€34,83
€34,83 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Amsterdam akrilno vezivo profesionalne marke Royal TALENS

Svrha: obezbeđuje otpornost akrilnih boja, lepljenje raznih materijala Tokom kolažnih tehnika i redukuje upijanje na apsorbnim površinama (tzv. presizing)

Sadržaj: disperzija akrilne smole

Karakteristike:

  • brzo se suši i stvara elastičan, vodootporan, bezbojan i providan film
  • otporno je na alkalije, pogodno i za zidove
  • pogodno je za sve nemasne površine bez prašine i na barem delimično suve površine
  • može se prebojati akrilnim bojama a akrilnim Premazom za platno -GESSO“
  • pribor nakon upotrebe operite vodom
  • koristite na temperaturi iznad 10 ° C, čuvajte od mraza
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани